Hardnews

Опубліковані перші огляди PlayStation 5

Обговорення
Sony PlayStation 5

Нова приставка Sony відрізняється високою продуктивністю і великими габаритами. Про це розповіли японські журналісти і блогери, що першими отримали доступ до PS5, повідомляє The Verge.


Видання зауважило, що на початку жовтня Sony запросила кілька блогерів та представників ЗМІ ознайомитися з пристроєм консолі і оцінити потужність девайса. Велика частина оглядів присвячена зовнішньому вигляду приставки і іграм для неї. Зокрема, видання 4Gamer розповіло, що PlayStation 5 може працювати як у вертикальному, так і горизонтальному положенні. Журналісти повідомили, що під час роботи девайса не змогли почути шум консолі і помітити підвищеної тепловіддачі.

4Gamer також звернули увагу на приховану засувку, заховану під гратами приставки. На думку журналістів, вона призначена для відкриття девайса і підключення додаткового накопичувача. У матеріалі, опублікованому на сайті видання Dengeki Online, йдеться, що PS5 має великі розміри. Для наочності пристрій порівняли з великим телевізором.

Видання AV Watch приділило особливу увагу огляду нового ігрового контролера DualSense. З матеріалу стало відомо, що функція підтвердження дії на геймпаді була перепризначена з кнопки O на X. Журналісти вважають, що в зв’язку з цим геймерам доведеться заново звикати до аксесуара. У публікації 4Gamer також показали, як працює колірна індикація DualSense.

Незважаючи на докладні матеріали від японських блогерів, журналісти The Verge помітили, що в оглядах не показали користувацього інтерфейсу PS5. Згідно з їхнім прогнозом, Sony розсекретить зображення інтерфейсу консолі до моменту виходу пристрою в продаж – 12 листопада.

Специфікації приставки нового покоління Sony були офіційно оприлюднені ще в березні. Консоль отримала чіп AMD Zen 2 з частотою 3500 мегагерц, відеокарту AMD RDNA 2 потужністю 10,28 терафлопса, 16 гігабайт оперативної пам’яті GDDR6, SSD-накопичувач ємністю 825 гігабайт.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Українців застерегли від зміни налаштувань SIM-карт

В минуле

Ощадбанк попередив українців про важливі зміни

В майбутнє

Також буде цікаво