Hardnews

У Туреччині випустили тестову версію літаючого автомобіля

Обговорення

Турецький виробник техніки надав на суд громадськості свою версію літаючого автомобіля з вертикальним зльотом. Після фінального релізу машина зможе розвивати швидкість до 100 кілометрів на годину, при цьому піднімаючись вгору на 2000 метрів.


Автомобіль, який отримав назву Cezeri, став творінням турецької компанії Baykar Defense. Розробники презентували свій винахід на виставці техніки майбутнього, що пройшла в Стамбулі. На даний момент була продемонстрована тільки тестова версія, яка під час випробувань змогла злетіти на висоту 10 метрів в повітря. Через десять-п’ятнадцять років розробники планують довести свій автомобіль до готовності, тоді він буде управлятися людиною, при цьому розганяючись до 100 кілометрів на годину і злітаючи високо в небо.

Наступне випробування повинно пройти з пілотом, проте під час тестування автомобіль просто піднімався в повітря без людей на борту. Варто зауважити, що це не перше в світі успішне випробування подібної техніки – в минулому році аналогічне авто було продемонстровано в Японії. Азіатський аналог піднімався в повітря вже з людиною, при цьому техніка злетіла на кілька футів над землею, зависла, після чого приземлилася. Однак турецькі розробники планують обійти своїх японських колег і випустити повністю робочу версію раніше них.

Велика тривалість розробки обумовлена складністю виготовлення двигуна, який би дозволив автомобілю злітати вертикально вгору. Однак цей ключовий компонент необхідний для швидких перельотів, а також задіяння такої важливої системи, як автопілот, в майбутньому.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafone запустил дешевый тариф для недовольных абонентов

В минуле

Ці помилки, яких припускаються при зарядці телефону, вбивають ваш смартфон

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle