Softnews

У Windows 10 вбудували «вбивцю Zoom»

Обговорення
Zoom

Компанія Microsoft випустила днями чергову тестову збірку ОС Windows 10. Одним з нововведень стала вбудована функція відеоконференцій Meet Now, яку учасники тестування вже встигли прозвати «вбивцею Zoom».


Функція Meet Now дозволяє запустити відеодзвінок, створивши посилання за допомогою спеціальної кнопки в панелі завдань в області сповіщень. При цьому облікові записи в будь-яких сервісах відеоконференцій не є обов’язковими ні для самого користувача, ні для співрозмовника. Для участі в конференції досить посилання або коду доступу.

Meet Now

Дзвінок можна прийняти або через десктопний клієнт Skype, або через веб-додаток Skype в браузері Edge. Таким чином, навіть не маючи аккаунта, користувач отримує доступ до функцій клієнта Skype, таких як запис дзвінка або розмиття фону.

Передбачається, що Meet Now стане особливо популярна серед корпоративних користувачів, які не можуть використовувати на роботі відеодзвінки Facebook Messenger, WhatsApp або Facetime.

На даний момент функція знаходиться в стадії закритого тестування і поки неясно, коли вона стане доступною для звичайних користувачів. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Топовые смартфоны: от Galaxy S20 Ultra до Apple iPhone 11 Pro

В минуле

Білл Гейтс назвав терміни закінчення пандемії коронавірусу

В майбутнє

Також буде цікаво