Hardnews

Смартфон Xiaomi: телефони на різні потреби

Обговорення
Xiaomi Mi 10 Pro+

Телефони Xiaomi – це популярні смартфони, які вибирають серйозні бізнесмени, молодь, службовці, учні та творчі люди. Апарат відкриває широкі можливості для тих, хто з його допомогою хоче вчитися, серфити в мережі, працювати, робити знімки, спілкуватися в соціальних сітях або просто спілкуватися з рідними, друзями, колегами. Обрати та купити смартфон Xiaomi бажають також геймери, які збираються використовувати пристрій для розваг, меломани – для прослуховування музики, кіномани – для перегляду кліпів, фільмів, серіалів.


Більшість моделей популярного китайського виробника відносять до бюджетної категорії. Вартість апаратів досягає 150-300 доларів в середньому. Представлені пристрої мають хороші властивості, технічні характеристики. Флагманська лінійка обладнана кращим «залізом» – гарною батареєю та відмінною камерою.

Обираємо смартфони Xiaomi для будь-яких цілей

Як тільки користувач визначився з бюджетом, йому рекомендовано перейти до оцінки характеристик та можливостей апаратів. У цьому питанні орієнтуються на призначення пристрою – для чого його набувають.

Для гри

Xiaomi Mi Max

У такого апарату повинна бути потужна батарея, яка дозволить тривалий час обходитися без зарядки та грати. Екрану теж приділяють підвищену увагу – він повинен бути яскравим, діагональ більше 5,5 дюймів. Таким критеріям відповідає модель «Ноут 4X», яка отримала ще й продуктивний процесор з графічним прискорювачем. Можна звернути увагу й на Mi Max 2 з великим дисплеєм.

Для навчання

Щоб впоратися з поставленим завданням – забезпечити доступ до підручників та методичних матеріалів, обирають бюджетну модель. Note 4 цілком здатна виконувати різні завдання, в тому числі дає можливість спілкуватися в месенджерах, знімати на камеру в 13 Мп. Пам’яті в 3 Гб достатньо, щоб завантажити та відкривати підручники для навчання.

Для роботи

Підбирають апарати, які здатні забезпечити тривалу роботу, дозволять виводити на дисплей документи, графіки, зображення, а при необхідності робити й відправляти знімки. З цим впорається Note 5A. Ємності акумулятора досить, щоб витримати роботу протягом 32 годин.

Для спілкування та серфінгу в мережі

Набувають прості, але надійні моделі, до яких можна віднести й Note 6. Акумулятор підтримує роботу пристрою протягом тривалого часу, дозволяє робити та відправляти знімки, відкривати велику кількість сторінок.

Якщо користувач купує пристрій для фотографій, можна зупинитися на Note 7 з фронтальною камерою в 13 Мп. Якщо є можливість, можна підібрати апарат Mi 9 з камерою в 20 Мп.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi випустить одразу п’ять недорогих телевізорів

В минуле

Чи варто очікувати дефіциту PS5?

В майбутнє

Також буде цікаво