Без рубрики

З’явилися перші подробиці роботи Apple Watch Series 6

Обговорення

Компанія Apple нарешті презентувала свою новинку, про яку було стільки чуток – смарт-годинник Watch Series 6. В ході презентації розробники продемонстрували зовнішній вигляд годинника, деякі технічні нововведення і оновлені функції.


Варто відразу ж зазначити, що якихось революційних особливостей виробу показано не було – годинник увібрали в себе кращі напрацювання компанії і оновлені функції конкурентів. По суті, гаджет став доопрацюванням старої версії вироби – Watch Series 5, з оновленим дизайном і деякими новими «фішками».

Apple Watch Series 6

Головним нововведенням стала платформа – Apple Watch Series 6 працює на базі S6, а не S5, як попередня версія. Основний упор доопрацювання технічної частини гаджета зроблений на контроль стану користувача – список таймерів watchOS 7 поповнили індикатори споживання кисню, а також відстеження сну. При розробці новинки Apple приділила розширене увагу функції батьківського контролю, так як Watch Series 6 став, свого роду, дитячим годинником. Батьки можуть стежити за місцем перебування виробу та основними біоритмами власника через свої смартфони. При цьому «заточити» годинник можна не тільки для дітей, а й для працівників різних професій – є преднастройки для медпрацівників, фотографів, серферів. Досить просто активувати профіль і годинник сам запропонує необхідні для праці функції.

Apple Watch Series 6

Також розробники потрудилися над зовнішнім виглядом свого «дітища». Список варіантів забарвлення циферблата і корпуса годинника поповнився сірим, золотим і синім. Оновився і ремінець – нова версія зроблена з силікону і не має фіксаторів або засувок. Досить просто розтягнути його і надіти на руку, щоб браслет щільно зафіксувався.

Вартість Apple Watch Series 6 становить 400 доларів, продажі повинні початися з дня на день.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

З’явився новий бюджетний смартфон з MIUI 12 від Xiaomi

В минуле

В Україні хочуть запровадити тотальне стеження в інтернеті

В майбутнє

Також буде цікаво