Бізнес та акції

У Монобанка з’явиться серйозний конкурент в Україні

Обговорення
Монобанк

Анна Тігіпко, дочка бізнесмена Сергія Тігіпка, незабаром запустить власний онлайн-банк, який може стати серйозним конкурентом для існуючих аналогів, зокрема – Монобанку. Називатися сервіс буде Izibank, фінансова установа стане працювати виключно в інтернеті.


Izibank стане модним «онлайн-банком», тобто фізичних відділень і представництв у нього не буде. Використовувати фінансову установу можна буде виключно через інтернет зі смартфонів або комп’ютерів. Розробка програми та онлайн-сервісу вже почалася, на даний момент в розвиток «Ізібанка» вже витрачено 2 мільйони доларів. З юридичного боку вже все вирішено – працювати установа стане на основі ліцензії ТАСкомбанку.

За словами Тігіпки, запуск банку повинен відбутися найближчим часом. У дочки відомого бізнес-діяча великі плани на Ізібанк – в перший рік роботи вона планує випустити 250-300 тисяч карт, причому більше 50% з них будуть активно використовуватися.

Експерти поставилися до новини стримано – все ж останнім часом в українських онлайн-банків спостерігаються великі проблеми з користувачами. Новий закон про фінмоніторинг привів до того, що система безпеки великих банків, в тому числі Приватбанку і Монобанку, регулярно блокують різні операції користувачів, посилаючись на їх підозрілість і вимагаючи підтверджуючих документів. На тлі цього люди шукають альтернативи, тому у Ізібанка, якщо він буде менш суворим до своїх клієнтів, є можливості для швидкого зростання, яке може перетворитися на ракетний старт.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

У смартфонах Xiaomi з’явиться медична функція

В минуле

GoPro Hero 9 Black – відома ціна та комплектація

В майбутнє

Також буде цікаво