Softnews

Ключ від дверей тепер можна підробити з допомогою смартфона

Обговорення

Кожен раз, коли ви відкриваєте двері свого будинку, чути приглушений звук, який відображає рух механізму замка. Більшість людей майже не звертають уваги на цей тихий звук, але виявляється, що при певних обставинах він може доставити нам неприємності.


Експерти з безпеки з Національного університету Сінгапуру кажуть, що хакери можуть записати звук відкривання дверей і зробити копію ключа з цих даних. За їх словами, вам навіть не потрібно дороге і професійне обладнання, а тільки смартфон.

Для цілей проекту створена комп’ютерна програма, яка призначена для запису звуку і перетворення його у візуальну копію відповідної тональності. Сама атака називається SpiKey і являє собою звук, видаваний внутрішніми компонентами замку при русі ключа.

Творці SpiKey також стверджують, що можлива установка шкідливого ПЗ на смартфон.

Смартфоны

В цьому випадку хакерам навіть не потрібно буде фізично наближатися до дверей. Замість цього вони будуть використовувати мобільний пристрій, розумний годинник або розумний дзвінок для запису звуку. Сам запис виконується за допомогою мікрофона смартфона і дозволяє визначати час між різними звуковими хвилями.

Додаткове програмне забезпечення показує, що SpiKey може генерувати від 5 до 10 можливих комбінацій, придатних для відповідного замка. Цей метод дозволяє розпізнати правильну компоновку в 330 424 випадках, що свідчить про високу ефективність.

SpiKey також вивчає в режимі реального часу швидкість, з якою ключ входить в замок, і вважає, що така технологія може бути вдосконалена і стане серйозною загрозою для споживачів, якщо отримає широке поширення серед кіберзлочинців.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Опція в популярному месенджері дозволяє побачити чужі повідомлення

В минуле

«Найпотужніший з недорогих» – так кажуть про цей смартфон Xiaomi

В майбутнє

Також буде цікаво