Hardnews

Стало відомо, які смартфони псують зір

Обговорення

Особливості регулювання яскравості світлодіодних дисплеїв можуть призводити до головного болю, втоми і сухості очей, розповів Володимир Гриценко, експерт платформи “Цифровий громадянин”.


За його словами, яскравість OLED-екранів, що використовуються в багатьох сучасних смартфонах, завжди дорівнює 100 відсоткам, а зниження яскравості досягається шляхом зниження частоти мерехтіння, що створює навантаження на очі.

Киевстар

Чим нижче яскравість, тим нижче частота мерехтіння і більш виражена пульсація екрану, робить висновок експерт. Це мерехтіння не видно, однак його можна зареєструвати за допомогою камери іншого смартфона.

Виходом може стати використання спеціальних програмних рішень – DC Dimming для Android або “Зниження точки білого” на iOS. Інший вихід – покупка смартфона з IPS-екраном. Такі екрани мають свої недоліки – наприклад, кольори на них виглядають не такими насиченими.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Названий найпопулярніший смартфон в світі

В минуле

Названо найпотужніший з недорогих смартфонів

В майбутнє

Також буде цікаво