Softnews

MIUI 12 “зламала” популярний смартфон Xiaomi

Обговорення

Компанія Xiaomi приступила до другого етапу поширення фірмової оболонки MIUI 12 для своїх смартфонів. Лише у вибраних моделях оновлення проходить гладко. Прикладом такого проблемного апдейта MIUI 12 стала прошивка для Redmi Note 9.


MIUI 12 вже доступна для Redmi Note 9 у вигляді глобальної, європейської та індійської прошивок. У серпні Xiaomi повторно перезапустила апдейт для глобальних Redmi Note 9 з невідомих причин. Тим часом, користувачі інтенсивно скаржаться в офіційному співтоваристві Mi Community на різні проблеми зі смартфонами після установки оновлення MIUI 12.

Redmi Note 8 Pro SE

В основному, користувачі незадоволені зниженням продуктивності системи. Також відзначають, що популярна гра Pokemon Go стала, буквально, неробочою на MIUI 12 через затримки і зависання. У деяких користувачів припинив працювати Wi-Fi на смартфоні.

Офіційно Xiaomi не відреагувала на ситуацію. Однак у випадку Mi Community відповіли на одну зі скарг, запевнивши, що розробники обізнані про наявні проблеми та працюють над їх виправленням.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Напередодні виходу iPhone12 рекордно впала вартість iPhone 11

В минуле

Nokia 9.3 PureView – характеристики та дата виходу

В майбутнє

Також буде цікаво