Softnews

В MIUI 12 виявлена ​​ще одна прихована функція

Обговорення
MIUI 12

Фірмова прошивка MIUI 12 почала надходити на смартфони Xiaomi і Redmi досить давно. Однак виробник вирішив вводити деякі фішки поступово, додаючи їх з кожним апдейтом. Що цікаво, деякий функціонал MIUI 12 до сих пір не активований.


Зовсім недавно “копачі” виявили, що флагманський смартфон Xiaomi Mi 10 підтримує технологію MEMC (Motion Estimation / Motion Compensation). Пояснимо, що дана технологія заснована на програмному та апаратному функціонал, вона робить зображення на екрані пристрою більш плавним. Особливо помітна різниця під час динамічних сцен і швидких ігор. Інший китайський виробник OnePlus зробив величезний акцент на підтримку MEMC в своєї флагманської лінійки, а Xiaomi не стала створювати галас.

Xiaomi Mi 10 Ultra

У деяких пристроях від інших виробників є схожа фіча, деякі називають її MotionFlow, TruMotion, Auto Motion Plus, SMR. Вона часто використовується на розумних телевізорах. Однак повідомляється, що MEMC в Xiaomi Mi 10 на даний момент дезактивована. Розробник може включити режим підвищеної плавності в одному з найближчих мінорних оновлень MIUI 12.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Відомий попередній переможець у поєдинку Xbox Series X і Sony PlayStation 5

В минуле

Преимущества беспроводных наушников Apple AirPods

В майбутнє

Також буде цікаво