Softnews

Відключити захист в Windows 10 стало набагто складніше

Обговорення
Windows 10
Windows 10

Починаючи з 2006 року Microsoft активно розвиває власну антивірусне ПЗ Defender, яке за замовчуванням вбудовано в операційну систему Windows 10. До недавнього часу користувачі, яких не влаштовував штатний антивірус, могли за допомогою редагування реєстру повністю відключити його, але тепер Microsoft закрила таку можливість з виходом чергового оновлення.


Незважаючи на те що в Windows Defender передбачений пункт з кнопкою відключення захисту в режимі реального часу, робота антивіруса повністю не припиняється. Після виходу серпневого оновлення Windows 10 4.18.2008.8 користувачі більше не зможуть якось вплинути на роботу захисника за допомогою редагування реєстру.

Microsoft офіційно підтвердила, що значення в пункті реєстру DisableAntiSpyware відтепер ігноруються антивірусом. Раніше користувачі могли встановити значення 0 замість 1, і Windows Defender припиняв роботу після перезавантаження ПК.

Єдиним способом відключення антивіруса після установки актуальною збірки Windows 10 залишається використання сторонніх додатків на зразок Defender Control або Configure Defender. Працездатність методу відключення антивіруса за допомогою редактора групової політики поки не перевірена. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Как выбрать правильную ТВ приставку на Amlogic S905x3

В минуле

Популярний месенджер вміє працювати без інтернету

В майбутнє

Також буде цікаво