Статті

Непублічні тарифи стільникових операторів – що потрібно знати?

Обговорення
Новый оператор

Всі доступні тарифні плани стільникових операторів є в публічному доступі: про них розповідають в рекламі, вони опубліковані на офіційних сайтах і в додатках. Будь-який абонент – новий або старий – може без проблем підключитися до публічного тарифу. Головне, щоб він не був в архіві.


Але також є непублічні тарифи, які ще називають «прихованими». Непублічні тарифи – це тарифні плани, призначені для вузької аудиторії користувачів, які підключаються по спеціальному замовленню.

Киевстар, Vodafone или lifecell

Що таке непублічні тарифи?

В якомусь плані, непублічні тарифи можна вважати персональними. Такі тарифні плани створені стільниковими операторами для своїх співробітників, великих компаній і партнерів, а також VIP-клієнтів. При цьому підключаються вони офіційно через оператора зв’язку.

Часто умови непублічних тарифів відрізняються від тарифних планів, доступних для звичайних абонентів. Наприклад, у «прихованого» тарифу більше хвилин розмов і обсягу трафіку, а коштувати він може (не обов’язково) дешевше.

Простий приклад використання непублічного тарифу – велика компанія звертається до стільникового оператора з проханням поліпшити умови мобільного зв’язку, так як поточний тариф їх не влаштовує. Стільниковий оператор пропонує поліпшені умови – не публічний тариф, який позиціонується як персональний або корпоративний. До нього компанія підключає всіх співробітників і зазвичай повністю оплачує зв’язок.

Звичайний абонент не може легально підключитися до непублічного тарифу. Йому потрібно бути співробітником компанії, яка оформила спеціальне замовлення у стільникового оператора.

При цьому, на ринку або ОЛХ можна знайти SIM-карти з уже підключеним «прихованими» тарифними планами, які оформлені на підприємства або ФОП. Використання таких SIM-карт пов’язане з різного роду ризиками. Наприклад, при втраті сімки або виникненні технічних збоїв відновити номер буде неможливо.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Nvidia шокувала ціною RTX 3090

В минуле

HUAWEI відповіла на слухи про припинення оновлення своїх пристроїв

В майбутнє

Також буде цікаво