Softnews

Банківські додатки будуть заблоковані на деяких китайських смартфонах

Обговорення
Huawei P40 Pro

Користувачі смартфонів Huawei з США тепер не зможуть користуватися банківськими додатками через санкції, введені американською владою проти Китаю. При спробі увійти в програму для контролю фінансових кабінетів вхід буде припинений системами безпеки телефону.


Причиною таких змін стали розбіжності між США і Китаєм. Американська влада побоюються зрослого економічного впливу східного опонента, що вилилося в заборону на використання софта Huawei на території країни. Щоб «не рубати кінці», лідери країн підписали указ про надання Temporary General Licence для Huawei – спеціальної «тимчасової ліцензії», яка знімала всі заборони на короткий проміжок часу. За цей час країни сподівалися дійти згоди, зокрема, убавленню оборотів розвитку системи 5G з боку китайської компанії, проте домовленість досягнута не була. В результаті тимчасова ліцензія перестала діяти 13 серпня, новий договір не уклався, тому смартфони Huawei на території США втратили більшу частину своїх функцій.

Першим «каменем спотикання» стали успіхи в розвитку 5G з боку Huawei. США претендувала на лаври головного постачальника високошвидкісного зв’язку, проте їх китайський партнер «переплюнув» своїх американських колег, що не сподобалося керівництву Білого Дому. Не сподобалося настільки, що під дію «великий дубини» потрапила навіть соціальна мережа TiкTok, яка була заборонена на території США. Тепер же настала черга всієї продукції Huawei, яка через американських санкцій може втратити десятки тисяч користувачів через гнів президента Америки.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Смартфони Xiaomi ведуть приховану зйомку вашого особистого життя

В минуле

Доступному флагману Redmi вдалося обійти, в плані продуктивності, іменитих конкурентів

В майбутнє

Також буде цікаво