Бізнес та акції

Прощайте паролі та картки: знімати і відправляти гроші через ПриватБанк можна по новому

ПриватБанк

Найбільший український банк «ПриватБанк» запустив унікальну для країни функцію – можливість підтверджувати особистість при використанні POS-терміналів за допомогою обличчя. Подібні термінали вже встановлені у великих містах України обмеженим числом, якщо послуга буде користуватися популярністю, то число апаратів виросте.


Скористатися новою послугою можна на POS-терміналах Android PAX, зараз їх на території країни встановлено в кількості 260 одиниць. Використовувати їх просто – вибравши послугу (вибір опцій в меню здійснюється пальцями), можна підтвердити переказ коштів за допомогою свого обличчя. Попередньо потрібно встановити в своєму смартфоні офіційний додаток «ПриватБанк», в якому зробити кілька Селфі з різних ракурсів. Поки функція ще тестується, тому в деяких випадках потрібно вводити пін-код, проте в майбутньому дана обережність буде прибрана.

Android PAX

Євген Васильцов, керівник напрямку обслуговування торгових підприємств ПриватБанку, заявив, що для зчитування біометричних даних використовується система Amazon Rekognition. Дана програма вже випробувана в європейський країнах і США зокрема, вона визнана експертами індустрії провідною системою автоматичного розпізнавання осіб. Васильцов гарантує збереження персональних даних людей, які внесуть знімки свого обличчя в базу програми.

Відомо, що якщо система покаже свою ефективність і затребуваність, то до кінця 2020 року кількість терміналів з підтримкою функції розпізнавання обличчя виросте до 7 тисяч одиниць.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Українці, що користуються двома флагманами Xiaomi, тепер мають MIUI 12

В минуле

Номери телефонів Vodafone можна буде від’єднувати і переносити в мережу Kyivstar і навпаки

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle