Softnews

Huawei вже скоро презентує власну ОС для заміни Android

Обговорення
HarmonyOS

Компанія Huawei відмовляється від зарубіжних операційних систем на користь своєї нової ОС Harmony OS 2.0. Продемонструвати всі переваги «дітища» китайська корпорація планує на конференції HDC Together.


Про свій намір випустити «вбивцю Android» Huawei заявила ще рік тому, це стало своєрідною відповіддю на загострення відносин Китаю з США. Зараз же розробка операційної системи підходить до логічного завершення. Свої напрацювання інженери компанії продемонструють 10 вересня у час конференції HDC Together, яка триватиме до 12 вересня на озері Суншань. Крім Huawei заходи відвідають представники безлічі китайських компаній, щоб показати свої розробки за минулі роки.

Варто зауважити, що це інсайдерська інформація, так як офіційно компанія не прив’язувала випуск Harmony OS 2.0 до HDC Together, однак приблизні терміни розробки і важливість конференції підходять під такий доленосний крок для китайської індустрії. Тим більше, що у фірми немає іншого виходу, крім як приділити розробці власної операційної системи максимум часу – випускати телефони на базі Android з сервісами Google корпорації заборонено. Керівництво Huawei впевнені в успіху своєї розробки настільки, що вже анонсувала випуск оновленої версії Harmony 3.0 в 2021 році. Варто розуміти, що незважаючи на позитивний настрій, компанії доведеться подолати недовіру з боку користувачів, які вже звикли до Android і будуть скептично ставиться до її китайському аналогу.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

На AliExpress почав продаватися Amazfit Band 6 – аналог Xiaomi Mi Band 5 за меншою ціною

В минуле

Nokia представила новий смартфон за 2500 гривень

В майбутнє

Також буде цікаво