Softnews

Створено програму для пошуку ідеальної роботи

Обговорення
Як жити без Google. Повний огляд Huawei P40 Lite

Соціальна мережа для пошуку і встановлення ділових контактів LinkedIn створила програму для пошуку ідеальної роботи. Система зі штучним інтелектом (ШІ) може по навичкам і досвіду претендента визначити кращого роботодавця для нього. Це підвищує ймовірність відповіді з боку наймача.


Система намагається спроектувати ймовірність «позитивної відповіді роботодавця» в залежності від конкретного претендента. В якості позитивної відповіді можуть виступати перегляд профілю здобувача, відправка повідомлення йому, запрошення на співбесіду і т.д.

Система перенавчається кожні кілька тижнів, а персоналізовані моделі в ній і того частіше. Постійно вивчаються варіанти взаємодії роботодавців з претендентами.

Програма працює так: якщо ви роботодавець, то в списку кандидатів система підсвітить того користувача, який краще за все підходить для конкретної роботи.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Mi Band 5 позбавили головного недоліка всіх браслетів Xiaomi

В минуле

Oukitel C21: квадрокамера і акумулятор на 4000 мАг за ціною менше 3000 гривень

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle