Новини

Рендер Motorola One Vision: потрійна оптика і «дірявий» дисплей.

Зовсім стали відомі характеристики, якими «нагородять» One Vision від Motorola. Сьогодні ж настав час поділитися з вами дизайном, який отримає новинка. Відразу говоримо, сюрпризів не буде.

Дизайн One Vision.

І знову виробник віддає перевагу екрану, який отримав круглий отвір під Фронталки. Дактилоскоп розмістився на тильній частині, де встановлена і головна оптика, що складається з трьох сенсорів. Розташовані ці сенсори вертикально. Один з них ширококутний з кутом огляду в 117 градусів, що підтверджується написом поруч з камерою.

[image lightbox=”1″ caption=”Motorola One Vision”]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/Motorola-One-Vision.jpeg[/image]

Кнопка включення з гойдалкою гучності розмістилися на правій грані, на лівій грані – лоток під СІМ-карти. Новий апарат отримав порт USB Type – C, поруч з яким є перфорація під динамік.

Технічні характеристики.

Новій Mototola приписують екран, діагональ якого 6,3 дюйма з роздільною здатністю 2520 на 1080 пікселів, а також чіпсет Exynos 9609, два варіанти оперативки – на 3 або 4 гігабайти і 2 варіанти внутрішнього накопичувача – на 64 або 128 Гб.

Також виробник обіцяє батарейку на 3500 мА * год, встановлений 9 Андроїд, Фронталки на 12,6 мегапікселів і модуль для безконтактної оплати. Анонсувати пристрій повинні найближчим часом.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button