Hardnews

Смартфони на Snapdragon 875 будуть дуже дорогими

Судячи з усього, тенденція підвищення вартості флагманських смартфонів в наступному році продовжиться: навіть якщо виробники знайдуть спосіб заощадити на екранах і пам’яті, то за топову платформу Qualcomm Snapdragon 875 доведеться платити мало не в два рази більше, ніж за нинішню Snapdragon 865. Про це пише відомий інсайдер Ice Universe.


Цей інформатор глибоко занурений в мобільну індустрію. Наприклад, він одним з перших повідомив про «картинкогейт» на смартфонах Samsung і свого часу точно спрогнозував прем’єру датчика зображення Samsung ISOCELL GN1 . Так що причин не вірити йому немає.

Отже, як пише інсайдер в короткому повідомленні на своїй сторінці в Weibo, SoC Snapdragon 875 буде коштувати $ 220. Для мобільної індустрії це не просто багато, а дуже багато! Для порівняння, ще в минулому році наводилася вартість зв’язки з SoC Sandpragon 865 і модему 5G Snapdragon X55 – $ 120-130 . Виходить, що нова топова однокристальна система подорожчає майже вдвічі! Само собою, підвищення вартості цілком і повністю ляже на плечі покупців і, отже, вже зараз можна прогнозувати підвищення флагманів 2021 року на ті ж $ 100.

У світлі цього шанси MediaTek на більш широке застосування її топових платформ в смартфонах рівня середнього і вище ще більше підвищуються: якщо компанія запропонує платформи, які не сильно поступаються Snapdragon 875 в продуктивності і можливостях, але при більш низькій ціні, вибір багатьох виробників готових пристроїв буде очевидним.

Читай наші новини в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button