Softnews

Оновлення до MIUI 12: список смартфонів та терміни

З кожним днем ​​все більше і більше людей використовують смартфони, тому різні корпорації вкладають все більше грошей в їх створення і розробку, сподіваючись на те, що це дозволить їм в буквальному сенсі озолотитися. Сьогодні, 6 травня 2020 року, стало відомо про те, які смартфони Xiaomi оновляться до MIUI 12, тобто до новітньої операційної системи, заснованої на Android 9 або Android 10, в залежності від конкретної моделі телефону. Новітнє програмне забезпечення також вийде для телефонів Redmi і Poco, тобто двох дочірніх брендів, продукція яких користується широкою популярністю по всьому світу. В даний час офіційний повний список доступний тільки для китайського регіону, але раніше такий завжди був ідентичний списку для міжнародного ринку.


Операційна система MIUI 12 є найбільш просунутою з усіх, які коли-небудь створювала китайська корпорація Xiaomi, принаймні вона сама про це заявляє. Користувачі можуть розраховувати на підтримку глобальної темної теми оформлення Dark Mode, на абсолютно новий повністю перероблений додаток Mi Camera для створення фотографій і запису відеороликів, на перероблені з нуля стандартні програми, а також, крім того, на безліч інших змін, що стосуються безпеки, швидкості , стабільності, зручності використання, зовнішнього вигляду і багато чого іншого. Одна з головних «фішок» нової прошивки полягає в кастомізації, тому що користувачі зможуть змінювати дизайн безлічі різних елементів, а також самостійно оптимізувати інтерфейс під свої запити і потреби.

MIUI 12

Як і завжди, компанія Xiaomi вирішила випустити прошивку MIUI 12 не відразу для всіх телефонів одночасно, а зробити це поетапно. На першому етапі оновлення в особі нової операційної системи отримають моделі Mi 10, Mi 10 Pro, Mi 10 Youth Edition, Mi 9 Pro, Mi 9 TE, Mi 9, Redmi K30 Pro, Redmi K30 Pro Zoom Edition, Redmi K30, Redmi K30 5G , Redmi K20 Pro, Redmi K20 Pro Premium і Redmi K20. Володарям всіх цих телефонів пощастило, так як вже в найближчі кілька тижнів для них вийде стабільна фінальна версія нової прошивки, встановити яку можна буде без зайвих складнощів прямо «по повітрю». Потім, через якийсь час, розпочнеться другий етап, а оновлять в його рамках телефони Mi Mix 3, Mi Mix 2S, Mi 9 SE, Mi 8, Mi 8 Pro, Mi 8 EE, CC 9, CC 9 Pro, CC 9 Mito Custom Edition, Redmi Note 8 Pro, Redmi Note 7 Pro і Redmi Note 7.

Xiaomi Mi 10 Lite

До кінця червня, тобто першого літнього місяця, прошивку MIUI 12 гарантовано також отримають такі вже частково застарілі телефони, як Mi CC 9e, Mi Note 3, Mi Max 3, Mi 8 Youth Edition (Mi 8 Lite), Mi 8 SE, Mi Mix 2, Mi 6X, Redmi Note 8, Redmi 8, Redmi 8A, Redmi 7, Redmi 7A, Redmi 6 Pro, Redmi 6, Redmi 6A, Redmi Note 5 і Redmi S2. Всі ці моделі також отримають нову ОС прямо «по повітрю». Головне перед початком процесу установки апдейта не забути зробити резервну копію, щоб в разі чого можна було швидко відновити особисті дані, а не витрачати потім купу часу на ручне відновлення. Всі ці дані актуальні для китайського регіону, тоді як глобальна версія нової операційної системи з сервісами Google Play і підтримкою української мови може вийти із затримкою в кілька тижнів.

Читайте GSMinfo в Google NewsНаші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button