Softnews

Microsoft підтвердила вихід нової версії Windows

Обговорення
Windows 10X

Нова версія операційної системи від еомпанії Micrisoft під  назвою Windows 10X була представлена ​​в якості операційної системи для двоекранних мобільних пристроїв. Зокрема, для Surface Neo. Але схоже компанія хоче випустити даний продукт в якості повноцінної ОС, яка буде працювати і на звичайних ноутбуках.


Спочатку Microsoft планувала випустити Surface Neo і, відповідно, Windows 10X в кінці поточного року, проте минулого місяця стало відомо , що вихід і пристрою, і операційної системи перенесли на наступний рік.

Не Windows 11,  а просто 10X

Більш того, з’явилася інформація, що Microsoft може випустити Windows 10X і для класичних ноутбуків з одним екраном. І ось тепер компанія це підтвердила.

Windows 10X

Windows 10X

Microsoft заявила, що гнучкість Windows 10X дозволила компанії зосередитися на одноекранних пристроях, і саме такі пристрої першими отримають нову ОС. Коли вони вийдуть на ринок, компанія не повідомила, але попередні чутки вказували на можливу появу таких ноутбуків вже в цьому році.

Імовірно, Windows 10X на класичних мобільних ПК дозволить Microsoft скласти конкуренцію Chrome OS, а це значить, що такі ноутбуки мають бути доступними. Однак поки підтвердження цьому немає.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Новая почта доставляет посылки бесплатно до 22 мая

В минуле

Названо смартфон, який точно отримає Android 12 одним з перших

В майбутнє

Також буде цікаво