Hardnews

Розкрито зовнішній вигляд iPhone 12

Наступний iPhone вийде з новим дисплеєм і не отримає підтримки стилуса. Про це повідомив відомий інсайдер Джон Проссер (Jon Prosser) в своєму Twitter .


У серії постів Проссер розкрив отриману від джерел інформацію про зовнішній вигляд смартфонів серії iPhone 12. Зокрема, він опублікував схему дисплея нових iPhone, згідно з якою апарат отримає зменшений екранний виріз. «Чубчик» пристрою буде мати менший розмір за рахунок зміненої компонування камер і сенсорів.

iPhone 12

За інформацією Проссера, iPhone 12 вийде з роз’ємом Lightning, яким комплектуються всі смартфони компанії, починаючи з випущеного в 2012 році iPhone 5. Таким чином, експерт спростував чутки про те, що нові смартфони за аналогією з актуальними iPad Pro будуть комплектуватися портом USB-C . Інсайдер також підтвердив, що девайси серії iPhone 12 не отримають смарт-коннектор для кріплення аксесуарів та підтримку стилуса.

iPhone 12

Судячи з ранніх чуток, новий iPhone повинен отримати кілька функцій, властивих планшетам Apple . Зокрема, актуальний iPad Pro має підтримку стилуса Apple Pencil, порт USB-C і спеціальний роз’єм Smart Connector, який використовується для підключення клавіатури і інших аксесуарів.

Читайте GSMinfo в Google News

Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами коментування


Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button