Hardnews

Samsung Galaxy S20 Ultra потрапив в руки експертів з DxOMark

Обговорення
Samsung Galaxy S20 Ultra

Фахівці лабораторії DxOMark офіційно підтвердили, що вони в даний момент тестують флагманський смартфон Samsung Galaxy S20 Ultra, а відповідна оглядова стаття буде опублікована наступного тижня, тобто вже через кілька днів.


В даний час в списку кращих камерофонів DxOMark P40 Pro займає перше місце з результатом 128 балів. Друге місце вчора зайняв дуже привабливий смартфон Honor 30 Pro +, який набрав 125 балів, поступившись лідеру всього 3 очки. При цьому він випередив Oppo Find X2 Pro (124), Xiaomi Mi 10 Pro (124), Huawei Mate 30 Pro 5G (123), Honor V30 Pro (122), Huawei Mate 30 Pro (121) і багато інших чудових камерофонів.

Ситуація навколо Samsung Galaxy S20 Ultra складається досить незрозуміла, смартфон вийшов ще до анонса нинішніх лідерів, а огляд все ще не з’явився. Фахівці лабораторії DxOMark стверджують, що затримка огляду була викликана пандемією коронавірусу, а також переходом на віддалену роботу.

Samsung Galaxy S20 Ultra

Втім, є і ще одна версія, згідно з якою в DxOMark чекали стабільну прошивку для смартфона. Справа в тому, що за останній місяць Samsung Galaxy S20 Ultra отримав цілий ряд оновлень для камери, які то покращували якість зображення, то додавали нові баги.

Samsung Galaxy S20 Ultra просто зобов’язаний зайняти місце не нижче другого. Адже не варто забувати про те, що Honor 30 Pro + коштує всього 700 доларів, тоді як за Samsung Galaxy S20 Ultra просять рівно вдвічі більше.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Киевстар запустил новую услугу, которую все массово подключают

В минуле

OnePlus 8 і OnePlus 8 Pro розлітаються як гарячі пиріжки

В майбутнє

Також буде цікаво