Противники 5G за цей тиждень спасли вже 4 мобільні вишки

Зараз на головній

Декілька вишок стільникового зв’язку були пошкоджені або підпалені на цьому тижні в Нідерландах противниками розгортання мережі 5G. Про це повідомила місцева газета De Telegraaf.


За підрахунками видання, за тиждень було відзначено чотири інциденти. На місці одного з них палії нанесли фарбою з балона гасло проти 5G.

Висловлювання проти 5G неодноразово звучали в Нідерландах. В основному вони були пов’язані з побоюваннями, що радіохвилі можуть завдати шкоди здоров’ю людини. Крім того, стурбованість викликає ризик того, що нова технологія може порушити конфіденційність.

Управління з питань безпеки та боротьби з тероризмом (NCTV) підтвердило, що на минулому тижні були зареєстровані «різні інциденти», пов’язані з стільниковими вишками, включаючи їх пошкодження і підпали. За словами NCTV, можливою причиною є протидія розгортання мережі 5G.

Основні телекомунікаційні провайдери в Нідерландах поки проводять тестування 5G і ще не приступали до розгортання мереж в очікуванні аукціону спектра, який повинен завершитися в червні.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,725Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей