Без категорії

Виходить перший смартфон, який повністю безпечний для очей

На виставці CES 2020 на початку цього року Hisense продемонстрував перший у світі смартфон з кольоровим дисплеєм на електронному чорнилі. Сьогодні компанія підтвердила, що вихід смартфона в Китаї відбудеться 23 квітня в ході конференції China Digital Cloud 2020.


Головною особливістю пристрою є кольоровий екран E Ink. Кольорові дисплеї на електронному чорнилі з’явилися в електронних книгах досить давно, проте в індустрії смартфонів це перший випадок.

Hisense також стверджує, що нові кольорові дисплеї E Ink мають більш високу частоту оновлення, ніж екрани попереднього покоління, тому зображення на них виглядає і сприймається краще. На екрані зможуть відображатись 4096 кольорів, тривале читання не зашкодить вашим очам, так як дисплей не випромінює світло. Для використання вночі смартфон оснащений переднім джерелом теплого світла, яке буде рівномірно висвітлювати дисплей. Крім того, екран може похвалитись наднизьким енергоспоживанням.

Hisense смартфон

Hisense співпрацюватиме з Jingdong Reading, Palm Reading, QQ Reading, Migu Reading, People Reading і іншими основними платформами, щоб запропонувати користувачам якомога більше контенту.

Що стосується можливостей пристрою як смартфона, то про них буде розказано 23 квітня.

Читай наші новини в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button