Hardnews

Стало відомо чому Huawei оснастила P40 та P40 Pro лише 90 Герцевими дисплеями

Huawei P40 Pro

Виконавчий директор Huawei Consumer Business Group Юй Чендун (Yu ChengDong), більш відомий в світі як Річард Ю (Richard Yu), в свіжому інтерв’ю після сьогоднішнього китайського анонса лінійки флагманських смартфонів Huawei P40 пояснив, чому в них не використовуються екрани з частотою оновлення зображення 120 Гц.


Юй Чендун заявив, що компанія розглядала і мала можливість використовувати в Huawei P40 Pro і Huawei P40 Pro + екрани з частотою оновлення зображення 120 Гц. Однак компанія відмовилася від цієї ідеї, чому лідер Huawei особисто дуже радий. За його словами, не варто гнатися за більш високою частотою, потрібно думати про всі характеристики.

Головна причина, по якій Huawei відмовилася від використання екранів з частотою 120 Гц в своїх флагманських смартфонах, полягає в часі роботи смартфона без підзарядки. Цей показник стає істотно нижче при більш високій частоті. Крім того, тести показали, що екран з частотою 90 Гц демонструє максимально плавне зображення у всіх сценаріях, при цьому не так сильно позначається на часі автономної роботи, як 120-Герцевий дисплей.

Нагадаємо, Huawei P40, P40 Pro і P40 Pro + вийшли в Китаї за куди більш привабливою ціною, ніж в Європі.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Huawei P40 та Huawei P40 Pro в Китаї коштують набагато дешевше ніж в Європі

В минуле

Honor 30 Pro вперше позує на офіційних зображеннях

В майбутнє

Також буде цікаво