Windows 10 після оновлення перестає показувати YouTube

Зараз на головній

Чергове оновлення для операційної системи Windows 10 принесло з собою ряд нових проблем, про які повідомляють багато користувачів на різних форумах.


Так уже сталося, що операційна система Windows 10 отримала цілий ряд оновлень, які викликали появу у користувачів тих чи інших проблем. Оновлення під номером KB4541335 оголило чергові проблеми, про які раніше користувачі і не замислювалися.

Це оновлення було випущено 24 березня, воно повинно було усунути різні баги і помилки, з якими зіткнулися користувачі після установки попереднього оновлення. Оновлення є необов’язковим для установки, при цьому воно обіцяло усунути ряд раніше виниклих недоліків.

Однак в підсумку стало відомо, що після установки цього оновлення в Windows 10 почали з’являтися помилки під час ігор, крім того, при відтворенні відео на YouTube у деяких з’являється синій екран. При цьому користувачі повідомляють про проблеми в інтерфейсі і дуже високому завантаженні процесора.

В якості тимчасового рішення пропонується видалити це оновлення зі списку встановлених, так як це необов’язкове оновлення.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,969Фанитак
510Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей