Hardnews

Лікар розвіяв міфи про лікування від коронавірусу

Обговорення
Комаровський

Лікар-педіатр і телеведучий Євген Комаровський розповів про кілька міфів про коронавіруси, які багато хто сприймає всерйоз. У ролику на його YouTube -каналі доктор спростував неперевірену і неправдиву інформацію.


За словами Комаровського, йому регулярно пишуть про те, що ті або інші ліки, трава або їжа допомагають при лікуванні від коронавірусу. Як приклад він навів такі продукти, як імбир і поєднання лимонної кислоти з медом. «Чесно обіцяю, якщо з’явиться те, що реально допомагає, то вам це озвучу», – підкреслив фахівець.

Він обурився, що сотні тисяч переглядів набрало відео про те, що «богом нам посланий імбир» рятує від коронавірусу. “Я вас не розумію. Ви думаєте, що науці відомо, що імбир допомагає, але вона вперто мовчить? Розслабтеся, не треба цього всього», – зауважив лікар.

Комаровський також відповів на питання про ефективність березового соку як профілактичного засобу. Лікаря запитали, чи допоможе березовий сік, якщо його «пити весь сезон прямо з дерева». «Це ж чиста правда. Якщо ви ляжете під березою і весь сезон будете жити там, не підходячи до людей, то вас дійсно не візьме коронавірус », – жартівливо відповів він.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Українцям пообіцяли найважчі тижні епідемії

В минуле

Новая ОС намного быстрее Windows 10

В майбутнє

Також буде цікаво