Hardnews

Названо кращий смартфон для селфі

Обговорення
Huawei P40 Pro

Новий HUAWEI P40 Pro  вже визнаний кращим камерофоном за версією DxOMark. Однак експерти цього видання протестували не тільки основну, а й фронтальну камеру флагмана. Виявилося, що і по частині Селфі він задає високий стандарт якості, залишаючи позаду всіх конкурентів.


HUAWEI P40 Pro отримав врізану в екран подвійну фронтальну камеру. Основний сеносор на 32 Мп і допоміжний для вимірювання глибини різкості з інфрачервоним датчиком. Функція «Мультіфокус» дозволяє робити групові Селфі, на яких всі люди в кадрі будуть у фокусі.

За результатами тестування фронтальної камери HUAWEI P40 Pro експерти DxOMark відзначили: 

  • точну експозицію на обличчях,
  • широкий динамічний діапазон,
  • правильний баланс білого, високу деталізацію на вулиці і в приміщенні,
  • помірну кількість шуму
  • хороші портретні знімки.

До виявлених недоліків на зроблених фото вони віднесли:

  • «плаваючий» автофокус в приміщенні і при слабкому освітленні,
  • проблеми з автофокусом на групових кадрах,
  • помітні артефакти при нестачі світла і в висококонтрастних сценах.

Huawei P40 Pro

Що стосується запису відео на фронтальну камеру, то до плюсів віднесли малу кількість шумів, точну експозицію на обличчях, гарну передачу кольору і нейтральний баланс білого на вулиці і в приміщенні, високу деталізацію і ефективну стабілізацію. З мінусів – сильна втрата деталей і неприродний колір шкіри при слабкому освітленні, а також помітні відблиски.

HUAWEI P40 Pro

Незважаючи на всі недоліки, експерти залишилися задоволені фронтальною камерою HUAWEI P40 Pro, поставивши їй 103 бали – найвищий результат серед всіх протестованих порталом DxOMark смартфонів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Windows 10 нарешті полагодили – можна оновлюватись

В минуле

650 минут разговоров и 8 Гб интернета за 50 гривен: пришел новый сотовый оператор

В майбутнє

Також буде цікаво