Статті

Як легально завантажити будь-яку версію Windows та Microsoft Office

Обговорення
Windows 10

Якщо ви хочете завантажити ISO-файл останньої версії Windows 10, процес дуже простий – просто скористайтеся інструментом Media Creation Tools  від Microsoft для створення файлу образу.


Але що робити, якщо вам потрібна старіша версія Windows 10 або одна з багатьох версій Windows Insider? Або що робити, якщо ви хочете копію Windows 7 або 8.1 чи копію Microsoft Office? У нас є відповідь.

Все що потрібно зробити, це завантажити та запустити інструмент завантаження Microsoft Windows та Office ISO від HeiDoc.net . Ця програма завантажує оригінальні образи дисків Windows та Office ISO безпосередньо з Microsoft, і регулярно оновлюється.

За допомогою вкладок праворуч виберіть що саме потрібно завантажити: Windows, Office чи інше (Центр адміністратора Windows, Microsoft Expression).

Якщо це копія Windows, ви зможете вибрати Windows 7, 8.1, Windows 10, OEM образи від Dell, збірки Insider Preview, інструменти розробника (SDK, WDK, eWDK) або Нові додатки.

HeiDoc

Виберіть, наприклад, Windows 10, і ви матимете можливість завантажити будь-яку версію ОС починаючи з липня 2015 року. Ви можете вибрати потрібне видання – Home / Pro, Education тощо.

Після вибору натисніть кнопку Підтвердити, потім виберіть видання та мову продукту та вкажіть, чи потрібно 32 або 64-розрядне завантаження. Процес почнеться.

У цього інструменту є один мінус, і це велике вікно відеореклами, коли ви запустите його, вам доведеться почекати деякий час, перш ніж зможете його закрити. 

В кінці слід наголосити, що це не інструмент для піратства – вам все одно знадобиться ключ для активації Windows або Office.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Samsung Galaxy Tab A 8.4 (2020) вийшов дійсно бюджетним

В минуле

В Україні зникне старий мобільний оператор

В майбутнє

Також буде цікаво