Softnews

Карантин: переміщення українців контролюватимуть через смартфон

Обговорення
Смартфоны

Поліція почала контролювати дотримання карантину. Заступник глави МВС вважає, що може додатково знадобитися контроль через смартфони.


Українська поліція приступила до масового вибіркового контролю умов дотримання карантину. Для цього вона отримує в автоматизованому порядку дані від прикордонників. Але цього може виявитися недостатньо і поліція може почати контролювати дотримання карантину через смартфони, повідомив заступник глави МВС Антон Геращенко в Facebook .

Не виключаю, що цих заходів буде недостатньо і за прикладом Південної Кореї, Ізраїлю та Польщі державі доведеться звернутися до мобільних операторів і банків, щоб здійснювати контроль за умовами карантину через моніторинг мобільних мереж“, – повідомив він.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Redmi K30 Pro офіційно: король бюджетних флагманів

В минуле

Заражена коронавірусом жінка народила здорову дитину

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.