Softnews

Facebook розповсюджуватиме правдиву інформацію про коронавірус

Обговорення
Facebook

Facebook нарощує зусилля, спрямовані на боротьбу з дезінформацією про коронавірус, поширюваної за допомогою месенджера компанії. На цей раз Facebook запустив програму, яка допоможе організаціям охорони здоров’я об’єднатися з розробниками для створення інструментів, що дають можливість користувачам додатка Messenger отримувати достовірну інформацію про небезпечне захворювання.


За допомогою фірмового сервісу обміну повідомленнями медичні організації спільно з розробниками зможуть безкоштовно створювати рішення, наприклад, чат-ботів, які допоможуть користувачам отримувати відповіді на питання, що цікавлять, пов’язані з коронавірусом, а також дізнаватися достовірні новини.

Уже зараз платформу Messenger почало використовувати Міністерство охорони здоров’я Аргентини. Воно запустило програму, в рамках якої користувачі зможуть отримувати відповіді на питання про коронавірус. Організація ЮНІСЕФ та Міністерство охорони здоров’я Пакистану також почали використовувати Messenger для того, щоб доносити до громадян достовірну інформацію про коронавірус і боротися з фальшивими фактами. Швидше за все, найближчим часом медичні організації інших країн почнуть використовувати месенджер Facebook для допомоги громадянам.

Facebook

Нагадаємо, минулого тижня Facebook запустив інформаційний центр, потрапити в який можна з новинної стрічки соціальної мережі компанії. У ньому збираються перевірені на справжність матеріали про коронавірус. Кілька днів тому в месенджері WhatsApp, який належить Facebook, був запущений офіційний чат-бот Всесвітньої організації охорони здоров’я, призначений для надання достовірних фактів про коронавірус.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Зараження коронавірусом прискорилось: ВООЗ

В минуле

Apple почали випускати iPhone 9 за 11 тисяч гривень

В майбутнє

Також буде цікаво