Hardnews

Названа дата появи Xiaomi Mi 10 і Mi 10 Pro в Україні

Обговорення
Xiaomi Mi 10 Pro

Компанія Xiaomi офіційно повідомила про те, що презентація флагманського смартфона Xiaomi Mi 10 за межами Китаю відбудеться 31 березня цього року. Світова прем’єра пристрою пройде в Індії. Відразу ж стартують продажі в європейських країнах, в тому числі і в Україні.


Нагадаємо, в Китаї флагманські смартфони Xiaomi Mi 10 і Mi 10 Pro були офіційно аносніровани 13 лютого цього року . Новинки вже надійшли в продаж, пройшло кілька блискавичних розпродажів, Xiaomi намагається налагодити поставки і задовольнити користувальницький попит.

Старша модель Xiaomi Mi 10 Pro відразу ж була протестована в лабораторії DxOMark , представники якої підтвердили, що він став найкращим за якістю фото і відео, а також кращим музичним смартфоном.

У Китаї Xiaomi Mi 10 з 8 ГБ оперативної пам’яті і 128 ГБ вбудованої флеш-пам’яті пропонується за 573 долар. 615 доларів просять за версію з 8 ГБ оперативної пам’яті і 256 ГБ флеш-пам’яті, 673 долара – за 12 ГБ ОЗУ і 256 ГБ флеш-пам’яті.

Ціна на Xiaomi Mi 10 Pro стартує з позначки 716 доларів за версію з 8 ГБ оперативної пам’яті і 256 ГБ вбудованої флеш-пам’яті. Старша версія пропонується за 859 доларів.

Цікаво буде, яку цінову політику Xiaomi вибере за межами Китаю.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Представлений перший в світі 8K телевізор з двома екранами

В минуле

Redmi K30 Pro – показано всі версії смартфона

В майбутнє

Також буде цікаво