Softnews

Windows 10 нарешті вдалося осісти на 1 млрд пристроїв

Обговорення
Windows 10

Сьогодні Microsoft заявила, що операційна система Windows 10 використовується більш ніж на мільярді пристроїв по всьому світу. Компанія планувала, що Windows 10, випущена в 2015 році, переступить цю позначку ще в 2017 році, але припинення підтримки Windows Phone і небажання багатьох користувачів Windows 7 оновлюватися до нової версії операційної системи відтягнули цьому момент майже на 3 роки.


В даний момент Windows 10 є найпопулярнішою операційною системою для ПК в світі. Вона випереджає колись дуже популярну Windows 7, прихильниками якої до сих пір залишаються близько 300 000 користувачів по всьому світу, не дивлячись на припинилася в січні цього року підтримку.

Microsoft підкреслює, що Windows 10 сильно вплинула на ринок комп’ютерів, підштовхуючи виробників пристроїв експериментувати з форм-фактором пристроїв. В кінці цього року буде запущена Windows 10X, яка, як планується, підштовхне виробників почати масове виробництво двоекранних пристроїв.

Windows 10 працює більш ніж на 80 000 різних моделях ноутбуків і пристроїв 2-в-1 від більш ніж 1000 різних виробників. В даний момент це єдина настільна платформа, яка орієнтована і, що важливо, оптимізована для роботи на пристроях найрізноманітніших форм-факторів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xbox Series X з такими характеристиками точно гарантує 4K та 60 FPS

В минуле

Годинник Umidigi UFit вміє визначати один із симптомів коронавірусу

В майбутнє

Також буде цікаво