Hardnews

Redmi Note 9 Pro Max – новий король бюджетних смартфонів

Обговорення
Redmi Note 8 Pro

Вже зовсім скоро відбудеться анонс нових недорогих камерофонів Xiaomi: Redmi Note 9, Redmi Note 9 Pro і, як виявилося, Redmi Note 9 Pro Max. Останнє пристрій, до слова, буквально за кілька годин до офіційної демонстрації “засвітилося” в індійському сегменті Amazon.


Джерелом витоку став популярний інтернет-інсайдер Мукул Шарма, який опублікував в своєму власному Twitter-акаунті скріншот зі сторінкою Amazon, де явно видно, що Redmi представить в рамках презентації і Max-версію свого Redmi Note 9 Pro. Уже зараз, по одному лише опису новинки, ми можемо припустити, що найкращу камеру і продуктивність отримає саме ця версія смартфона.

Redmi Note 9 Pro Max

Нагадаємо, що анонс оновленої лінійки Redmi Note 9 відбудеться вже сьогодні, 12 березня. Судячи з останніх витоків, Redmi Note 9 Pro буде працювати на базі процесора Snapdragon 720G, в той час як базовий Redmi Note 9 отримає процесор від MediaTek.

Що стосується фронтальної камери, то її розширенням має скласти 32 Мп. Як і раніше невідомо, чи буде селфі-камера врізаною в екран або ж вона розташується в висувному модулі.

Найцікавіше полягає в тому, що ціна Redmi Note 9 Pro Max повинна скласти всього 200 доларів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Samsung Galaxy S20 виявився одноразовим смартфоном

В минуле

Redmi Note 9 Pro Max – практично ідеальний бюджетник

В майбутнє

Також буде цікаво