Hardnews

Redmi K30 Pro: Названо головоногий недолік дешевшої версії

Обговорення
Redmi K30 Pro

Сьогодні стало відомо про те, що смартфон Redmi K30 Pro буде доступний в стандартній і дорожчій версіях, які будуть істотно відрізнятися в області камери.


Згідно офіційно розкритої інформації, Redmi K30 Pro отримає екран без рамок, спливаючу фронтальну камеру, однокристальну систему Qualcomm Snapdragon 865, оперативну пам’ять LPDDR5 і флеш-пам’ять UFS 3.0, а також підтримку технології швидкої зарядки потужністю 33 Вт.

Стандартна і дорожча версії Redmi K30 Pro будуть ідентичні в плані екрану, використовуваної платформи, акумуляторів та інших характеристик. Але якщо ви є фанатом мобільного фото і відео, то увагу варто звернути саме на старшу версію.

Головним датчиком зображення основної камери Redmi K30 Pro буде Sony IMX686 оптичного формату 1 / 1,7 дюйма розширенням 64 Мп з розміром пікселя 1,6 мкм. Тільки в старшій версії буде Перископна камера, яка забезпечить більш кратний оптичний зум, ніж звичайна камера в стандартній версії.

Redmi K30 Pro буде представлений в цьому місяці.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Новий стільниковий оператор запустив тарифний план, про який всі мріяли

В минуле

Huawei опустила ціну одного з кращим камерафонів

В майбутнє

Також буде цікаво