Hardnews

Саме це робить камеру Huawei P40 Pro кращою на ринку

Обговорення
Huawei P40 Pro

На вершині рейтингу DxOMark сьогодні знаходяться флагманські смартфони Oppo Find X2 Pro і Xiaomi Mi 10 Pro, однак численні джерела стверджують, що справжній лідер буде анонсований зовсім скоро. Мова йде про Huawei P40 Pro.


Добре обізнаний інсайдер під ніком @ RODENT950 опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter докладні характеристики основної камери Huawei P40 Pro, в якій буде встановлено п’ять датчиків зображення.

Huawei P40 Pro

Головний модуль буде містити 52-мегапіксельний датчик Sony IMX700 оптичного формату 1 / 2,8 дюйма з пікселями розміром 1,22 мкм. Додатково встановлено 40-мегапіксельний датчик Sony IMX650 оптичного формату 1 / 1,5 дюйма з ультраширококутним об’ктивом.

Крім того, у смартфона буде два «телевика», один буде забезпечувати 3-кратний оптичний зум, а другий буде відповідати за 10-кратний оптичний зум. Нарешті, п’ятим модулем буде часопролітна камера.

Варто відзначити, що генеральний директор Huawei Consumer Business Group Річард Ю (Richard Yu) недавно підтвердив, що Huawei P40 і P40 Pro будуть представлені 26 березня. Захід відбудеться в Парижі.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

PlayStation 5 забезпечує по справжньому фотореалістичну графіку

В минуле

iPhone виявилися в дефіциті через коронавірус

В майбутнє

Також буде цікаво