Hardnews

Redmi K30 Pro та Redmi Note 9 Pro виявились дуже схожими

Обговорення
Redmi Note 9 Pro

У Мережі з’явився новий рендер смартфона Redmi K30 Pro, який вперше демонструє пристрій в такому кольорі. Крім того, в очі кидається змінений у порівнянні з Redmi K30 блок основної камери.


За дизайном задньої панелі Redmi K30 Pro трохи нагадує Redmi Note 9, перші зображення якого також з’явилися днями. Обидва смартфони отримали четирьохмодульну камеру, модулі якої розташовані ідентично. Але якщо у Redmi Note 9 Pro вони розташовуються в квадратному блоці, то у Redmi K30 Pro камера залишилася круглою, як у Redmi K30.

Redmi K30 Pro

Redmi K30 Pro

Раніше користувачі запитали керівника Redmi, чи буде Redmi K30 Pro виглядати красиво, чи будуть власники інших смартфонів при погляді на нього відразу розуміти, що це справжнісінький флагман. На що віце-президент Xiaomi і глава бренду Redmi Лу Вейбінг (Lu Weibing) відповів, що Redmi K30 Pro буде найкрасивішим смартфоном.

Redmi Note 9 Pro

Redmi Note 9 Pro

Смартфон буде побудований на базі однокристальної системи Snapdragon 865 і отримає підтримку мереж п’ятого покоління.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Redmi K30: виходить нова, надпотужна версія смартфона

В минуле

Redmi Note 9: перші розчарування користувачів

В майбутнє

Також буде цікаво