Softnews

Huawei показала заміну Google на своїх смартфонах

Обговорення
Huawei

Добре обізнаний інсайдер під ніком @ RODENT950 опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter перші скріншоти, на яких показано фірмовий пошуковий додаток для смартфонів Huawei і Honor.


Фірмова пошукова система для смартфонів Huawei і Honor отримала назву Huawei Search, скорочено пошуковик називається Hae.

Нагадаємо, в даний момент компанія Huawei активно просуває власну операційну систему Harmony OS, магазин додатків AppGallery, а також набір сервісів Huawei Mobile Services. Чжао Мін (Zhao Ming), президент Honor, в ході свіжого інтерв’ю заявив, що в кінцевому підсумку сервіси Huawei Mobile Services випередять Google Mobile Services і стануть глобальною екосистемою. Крім того, Huawei вже підтвердила, що навіть якщо в майбутньому США знімуть торгові обмеження, то Huawei ніколи більше не буде використовувати сервіси Google Mobile Services.

При цьому різні джерела повідомляють про те, що Google просить Білий дім дозволити компанії відновити співпрацю з Huawei.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Google Pixel 5 XL показали на реальній фотографії

В минуле

Перший огляд концептуального смартфону Xiaomi Mi Mix Alpha

В майбутнє

Також буде цікаво