Softnews

Європарламент закликав видалити ряд популярних месенджерів

Видання Politico, посилаючись на власні джерела, повідомило про те, що Єврокомісія виступила з рекомендацією, в якій чиновників закликають видалити WhatsApp, Facebook Messenger і Apple Messages в зв’язку з їх небезпечністю. Як гідна альтернатива пропонується додаток Signal.


Рішення про небезпеку більш традиційних месенджерів було прийнято після того, як саме їх використання призвело до того, що в мережу витекли конфіденційні службові дані Єврокомісії. У свою чергу Signal, який рекомендується встановити для спілкування з людьми, які не працюють у держустановах, як і інші рішення на ринку використовує наскрізне шифрування. Але при цьому даний месенджер використовує відкритий вихідний код, а це значить, що розробники працюють на базі більш “прозорих” схем, ніж той же WhatsApp.

Нагадаємо, що Signal – додаток, розроблений в далекому 2013 році з ініціативи громадських активістів, які виступали за важливість приватності приватного життя. Колишній же співробітник Агентства національної безпеки США Едвард Сноуден називав Signal найбезпечнішим месенджером.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button