Hardnews

З’явилося зображення нового недорогого флагмана Xiaomi з висувною фронтальною камерою

Redmi K30 Pro 5G – один з найбільш очікуваних смартфонів найближчих місяців, так як судячи з останніх даних, це буде перший пристрій за довгий час, який знову оснастять виїжджаючою з корпусу фронтальною камерою. Зараз же в мережі з’явилося зображення нового недорогого флагмана Xiaomi з висувною фронтальною камерою.


Так, судячи з усього, Redmi K30 Pro 5G буде дуже сильно схожий зі звичайним Redmi K30, за винятком того, що замість вирізу в дисплеї, смартфон оснастять фронтальною камерою, яка ховається в корпусі пристрою. З одного боку, виглядає все це дуже цікаво – принаймні багато користувачів чекали, що саме так буде виглядати оригінальний K30. Але з іншого, рейтинг поста з даними рендером на Slashleaks і в цілому, занадто явна схожість зі звичайною версією Redmi K30, наштовхують на думку, що все це не більше, ніж фейк. Принаймні сама компанія навряд чи має відношення до даного зображення.

Redmi K30 Pro 5G
У будь-якому випадку, з огляду на те, що витоки говорять про використання в смартфоні саме що виїжджаючої фронтальної камери, варто чекати офіційного анонса новинки. Цілком ймовірно, що саме так, як показано на зображенні, Redmi K30 Pro 5G і буде виглядати насправді. Анонс пристроїв, до слова, очікується вже в середині-кінці березня поточного року.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button