Hardnews

Експерти не можуть перевірити iPhone 12 через коронавірус

Обговорення
iPhone XR

Коронавірус не тільки забрав безліч людських життів, він ще здорово заважає індустрії. Спочатку були затримки з поставками комплектуючих, потім зупинилися заводи, вчора було відмінена найбільша виставка-форум MWC 2020 року, а у вересні може трапиться дефіцит iPhone 12.


Про це пише відомий ресурс DigiTimes. За його даними, Apple не відправила інженерів в Китай для проведення інженерно-перевірочного тесту (Engineering Validation Test, EVT) iPhone 12. EVT проводиться на прототипах, щоб переконатися, що вони правильно функціонують, відповідають всім специфікаціям і стандартам Apple. Проведення EVT – обов’язкова частина процедури, яка випереджає запуск пристрою в виробництво.

Далі просто логічний ланцюжок: чим пізніше інженери потрапляють в Китай, тим пізніше стартує виробництво iPhone 12, тим менше буде обсяг складських запасів до вересня і тим виразніше буде відчуватися дефіцит смартфонів на старті продажів. У тому, що виробництво iPhone стартує до прем’єри, ніхто не сумнівається – в цьому зацікавлена ​​і сама Apple, і партнери. Але якщо воно зазвичай починалося в червні, то в цьому році може початися пізніше.

Цікаво, що бюджетний iPhone SE2 (він же iPhone 9) ця проблема обійшла стороною: його виробництво стартувало ще до панічного закриття заводів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi Mi 10 і Mi 10 Pro представлені офіційно: ціни та можлиовсті

В минуле

700 минут и безлимитный интернет: новый доступный тариф от Vodafone

В майбутнє

Також буде цікаво