Hardnews

Xiaomi Mi 10 виявися ще краще ніж очікувалось

Обговорення
Xiaomi Mi 10

Незважаючи на те, що офіційна презентація майбутнього смартфона Xiaomi Mi 10 відбудеться завтра, в мережі продовжує з’являтися інформація, яка розкриває деталі пристрою. На цей раз стало відомо, що Xiaomi збільшила ємність акумулятора ювілейного флагмана Mi 10.


Так, відомий інсайдер мукул Шарма опублікував на своїй сторінці в Twitter постери, які розкривають ряд деталей про зарядні можливості новинки. Зокрема стало відомо, що смартфон оснастять потрійною швидкою зарядкою. Що стосується провідної зарядки Xiaomi Mi 10, то її потужність складе 50 Вт, завдяки чому зарядити смартфон до 100% можна всього за 45 хвилин. Бездротова зарядка, в свою чергу, має потужність 30 Вт. Також повідомляється, що пристрій обладнали зворотного бездротовою зарядкою на 10 Вт, що дозволить заряджати сторонні смартфони.

Крім того, стала відома інформація про збільшення ємності акумулятора. Так, за словами директора по новій продукції Xiaomi Ван Тенг Томаса, Xiaomi Mi 10 отримає акумулятор на 4400 мАг, проте буквально сьогодні був опублікований постер, на якому вказана інформація про ємності в 4500 мАг. Чи так це, дізнаємося зовсім скоро – офіційний анонс новинок відбудеться вже 13 лютого.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Samsung Galaxy S20 Ultra протестували в темряві

В минуле

В Android виявили режим наднизького енергоспоживання

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.