Hardnews

Недорогий Asus Zenfone вперше потрапив на фото

Обговорення
Asus Zenfone
Asus Zenfone

У минулому році компанія Asus випустила Zenfone 6, який став одним з найбільш незвичайних мобільних пристроїв року за рахунок своєї камери. Нагадаємо, вона є відкидною і може фотографувати в двох напрямках.


Цього року очікується вихід декількох нових моделей лінійки Zenfone, перша з яких вже потрапила в об’єктив папараці.

Швидше за все, новинка буде відноситися до категорії недорогих пристроїв. На це побічно вказує дактилоскопічний датчик, розташований на задній панелі. Незважаючи на те, що таке розташування багатьма користувачами вважається найбільш зручним, виробники активно переносять сканер відбитків пальців під поверхню екрану в пристроях старшого цінового діапазону.

Asus Zenfone

Основна камера формою навіває спогади про Huawei Mate 20, відрізняється тільки розташування світлодіодного спалаху. Камера оснащена трьома датчиками зображення.

На лицьовій частині ми бачимо здвоєну фронтальну камеру, яка врізана в активну область в лівій верхній частині екрану. Аналогічним чином камера оформлена в недорогих новинках Redmi і Realme.

Чекаємо появи нових подробиць.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Huawei різко опустила ціну на свій доступний камерафон

В минуле

Стала відома конфігурація найдешевшого Xiaomi Mi 10

В майбутнє

Також буде цікаво