Hardnews

iPhone визнали небезпечним для здоров’я

iPhone 11 Pro – вкрай популярний смартфон, незважаючи на його досить високу вартість. І здавалося б, якщо вже Apple продає свій фірмовий телефон за настільки великі гроші, компанія повинна була турбуватися питанням забезпечення максимальної безпеки для здоров’я своїх користувачів при використанні новинки. Але, як вдалося з’ясувати експертам, все не так райдужно, як хотілося б.


Так, досить відома незалежна лабораторія RF Exposure Lab провела власні дослідження iPhone 11 Pro, грунтуючись на нормах стандартів тестування FCC. В результаті їм вдалося отримати показник SAR (характеристика рівня шкідливості гаджета для організму людини) в розмірі 3,8 Вт / кг для 1 грама тканин, що більш ніж удвічі вище порога, при якому подібне випромінювання вважається безпечним для здоров’я людини. На даний момент ні Apple, ні сама FCC ніяк не прокоментували ситуацію, що склалася.

Нагадаємо, що iPhone 11 Pro – це самий останній на сьогоднішній день флагманський смартфон Apple. Відмінною особливістю пристрою є його потрійна камера, здатна знімати високоякісні фото- і відеоматеріали.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button