Softnews

В Україні запустили офіційний додаток з державними послугами

Мобільний додаток “Дія”, про який вже так довго говорила влада, нарешті став доступний усім бажаючим. Одразу відзначимо, що запуск відбувся дещо не за планом, адже реліз був намічений на 30 січня, але через проблеми в його роботі прем’єра була перенесена на 7 днів. Як б там не було, “Дія” вже доступна в Apple store і Google Play, звісно безкоштовно.


Презентовано з помпою

Новий додаток презентував сам Президент України Володимир Зеленський. У своїй промові він наголосив про швидкі темпи цифровізації нашої країни, яка всього за 6 місяців змогла перенести в цифру те, на що в інших країн ідуть роки. Зеленський згадав про можливість завантажити в додаток посвідчення водія та техпаспорт транспортного засобу, та більше не брати їх з собою.

“Україна стала третьою країною Європи, яка має щось подібне”, – заявив Зеленський, підкресливши, що на створення програми не витрачено жодної гривні з державного бюджету.

Дія

“Дія” поки не завжди діє

Розробники додатку попередили, що їх творіння поки не ідеальне, та в його роботі можуть траплятися збої. Проте винуватцями їх є не сам додаток, а, скоріше, сторонні сервіси, адже проблеми виникають в таких умовах:

  • проблеми з навантаженням на реєстр транспортних засобів;
  • проблеми з аутентифікацією з BankID;
  • проблеми з аутентифікацією мобільних додатків банків.

Слід додати, що перелік послуг, які доступні в додатку “Дія”, буде постійно розширюватись. Влада має намір перенести всі державні послуги у смартфон до 2024 року, а поки нам доступні 50 послуг.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button