Hardnews

Стала відома сильна сторона очікуваної PlayStation 5

В ході виставки Consumer Electronic компанія Samsung показала новий твердотільний накопичувач 980 Pro, який став першим споживчим SSD Samsung з PCIe 4.0.


Заявлена ​​швидкість читання складає 6500 МБ / с (хоча джерело говорить про 7000 МБ / с), запису – 5000 МБ / с. Як стверджує ресурс Letsgodigital, компанії Sony та Samsung домовилися про використання даного твердотільного накопичувача в ігровій консолі PlayStation 5, причому накопичувач буде проходити під гучною назвою NVMe SSD 980 QVO Unstoppable Speed.

Раніше численні інформатори підтвердили, що PlayStation 5 і Xbox Series X, які будуть випущені в кінці цього року, будуть оснащені твердотільними накопичувачами. Тепер різні технічні фахівці повідомили що тільки в консолі PlayStation 5 буде використовуватися новітній найшвидший SSD компанії Samsung.

[adsforwp id=”10622″]

980 Pro

Ці дані підтверджує і недавній прогноз обізнаного інсайдера під ніком @Tidux, який підтвердив, що твердотільний накопичувач у фінальній версії девкіта PlayStation 5 виявився більшим і швидшим, ніж SSD, який отримає Xbox Series X.

Крім того, ресурс Letsgodigital обіцяє вже 2 лютого показати вражаючий трейлер PlayStation 5. Тим часом анонс консолі, який поки офіційно не був підтверджений, може відбутися 5 або 15 лютого.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button