Hardnews

Літнє прибирання: українцям дали поради щодо очищення роз’єму телефону

Спеціальні набори для очищення телефону і, зокрема, роз’єму для підключення зарядного пристрою підійдуть для самостійного проведення процедури. Про це GSMinfo розповів головний директор сервісного Юрій Лозюк.

За його словами, до таких наборів входять ватні палички, спеціальні щіточки і засіб для очищення. Він уточнив, що чистити пристрій можна і за допомогою звичайного спирту і ватної палички, однак робити це потрібно акуратно.

“Найголовніше, чого не варто робити, – це лазити в порт якимись металевими предметами, які можуть пошкодити контакти. Тому потрібно це робити вкрай делікатно. Але загалом особисто я проти спирту нічого не маю. Напевно думки різняться, і хтось скаже, що зі спиртом потрібно бути акуратнішим. Але в будь-якому разі потрібно не заливати пристрій, а злегка змочити”, – зазначив Лозюк.

Раніше з’ясувалося, що смартфони iPhone 13, як і попередні моделі, можуть гірше заряджатися або перестати заряджатися під час використання кабелю через проблеми з роз’ємом, здебільшого для усунення неполадок достатньо самостійно почистити роз’єм.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button