Softnews

Уряд США подає до суду на Adobe через збір комісії за скасування передплати

Регулятори США стверджують, що Adobe всіма силами перешкоджає скасуванню платних підписок, за що подали на компанію до суду.

Міністерство юстиції США і Федеральна торгова комісія подали позов проти Adobe за те, що компанія стягує з користувачів приховану плату за скасування платних тарифів на послуги. Нібито софтверний техногігант змушує передплатників фірмових сервісів проходити складну процедуру відмови, покликану утримати їх від скасування підписок.

Річ у тім, що клієнти, які погоджуються активувати безкоштовний пробний період, автоматично стають власниками річного плану Creative Cloud. При цьому в умовах Adobe прописано, що в разі скасування річної підписки користувач повинен заплатити близько 50 центів як “решту договірних зобов’язань”.

Щоправда, знають про ці умови одиниці – все тому, що компанія навмисно прописала умови дрібним текстом і приховала інформацію про додаткові внески за гіперпосиланнями. Тим самим Adobe порушила закон ROSCA, за що й отримала повістку до суду. Причому проблема також посилюється тим фактом, що компанія не надає простого способу скасування підписки.

У позові прописано вимогу про невстановлену суму відшкодування шкоди споживачам, а також про грошові штрафи і судову заборону, яка не дасть змоги Adobe продовжувати використовувати приховані платежі.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button