Новини

Китайський гороскоп на тиждень із 17 до 23 червня

Непростий тиждень із літнім сонцестоянням і днем втрати! Дуже важливий з погляду глобальних енергій і вкрай складний для будь-якого виду ян активності.

Зате гарний для відпочинку, прогулянок на свіжому повітрі, переосмислення досягнутого і постановки нових цілей. Активних днів цього тижня скоріше немає. Якщо у вас будуть якісь важливі справи – краще залишити їх до суботи і неділі.

Понеділок, 17 червня 2024 року

День Водного Щура

Ой, такий краще перечекати! День не просто конфліктний чи негативний. Крім того, що він іде проти енергій місяця, це ще й день втрати — всі справи та ініціативи цього дня обернуться марнуванням часу.

Якщо ви маєте можливість перенести всі важливі справи з цього дня, обов’язково це зробіть. Найкраще у такий час відпочивати!

Навіть покупки цього дня ризикують обернутися пшиком. Тому витрачайте час усвідомлено — відпочивайте. Як жартують в інтернеті: «Піду посплю, то від мене менше шкоди»

Порада дня: це поворотний момент. Не захоплюйтеся миттєвими емоціями. Ваші вчинки мають бути дзеркалом ваших найвищих устремлінь

Вівторок, 18 червня 2024 року

День Водного Бика

Енергетика дня позитивна та спокійна, ривків та бурхливих стартів витримати не зможе. Активність у цей день може призвести до проблем юридичного характеру, болячків та небажаних результатів.

Постарайтеся провести час за незначними рутинними справами. Структура цього дня також нагадує, що перенапружуватися цього дня не варто. Медичні питання матимуть підтримку, переговори пройдуть вдало. Сприятливий час для планування.

Порада дня : просуйте свої принципи та ідеали за межі звичайних норм. Керуйтеся благородною метою та зосередьтеся на тому, що для вас важливо.

Середа, 19 червня 2024 року

День Дерев’яного Тигра

Створює великий контраст до попереднього дня: якщо попрацювати чи зробити щось справді важливе цього дня, протягом 60-120 днів отримаєте якийсь суттєвий бонус у галузі фінансів та/або здоров’я — обов’язково заплануйте щось важливе на цей день.

Оскільки ціла плеяда зірок вас підтримуватиме — і небесний, і земний імператори. Золоті сережки. Нефритовий зал. Справи, якими ви закладете основу цього дня, закінчаться позитивними результатами та ймовірно прибутком.

Маленька плямка може перешкодити лише в одному напрямку цього дня — зірка болячок може внести корективи до діагнозів лікарів або перебігу обстежень чи медичних операцій. Тож візит до лікаря перенесіть на інший час.

Порада дня: ваш задум здійснюється. Ви зможете досягти успіху через малі справи. Вкладайте свої зусилля в те, що відбувається. Продовжуйте працювати.

Четвер, 20 червня 2024 року

День Дерев’яного Кролика

Ще один день, котрий слід звільнити від справ. Крім того, що тут виявляється порожнеча, негативна зірка червоного фенікса zhu que, абордажного гака guo chen, це ще останній день янського півріччя.

Напередодні літнього сонцестояння. З грудня день додавав годинник, ніч відступала, даючи нам більше бадьорості, зростання, активності. Останній день янського, активного півріччя виходить дуже слабенький.

І справи, розпочаті в такий день вийдуть слабенькі, тому найкраще присвятити його очищенню, звільненню, розхламленню. До того ж, це день хвороб — розпочинати лікування такого дня не рекомендується.

Порада дня: зараз особливо сприятливий час для зростання, але не поспішайте події. Постійно коригуйте свій шлях та довіряйте серцю.

П’ятниця, 21 червня 2024 року

День Вогняного Дракона

Збирає найкращі зірки, проте через сонцестояння для важливих справ не підходить зовсім. Це чудовий час для практики — виділіть хоча б 20 хвилин цього дня для себе, подумайте про те, до чого хотіли б прийти в найближчі півроку, що могло б вас порадувати, які бажання хочете виконати за цей час.

Фінальну фазу переговорів та запуск проекту краще перенести на інший день.

Порада дня: купуйте, торгуйтесь, обмінюйтесь інформацією. Зустрічайтеся з друзями для спілкування та спільних заходів. Надихайте їх.

Субота, 22 червня 2024 року

День Вогненної Змії

Нейтральний день, який підійде для рутинних занять.

Структура дня правильний обман обіцяє надати підтримку у бізнесі, переміщеннях та укладанні шлюбного союзу. Але найкраще такий день присвятити саморозвитку через відсутність підтримуючих зірок.

Порада дня: думайте про дальню перспективу. Успішне завершення вже недалеко. Дійте м’яко, гнучко, але наполегливо. Не тримайтеся за те, що маєте, і бажане прийде до вас.

Неділя, 23 червня 2024 року

День Кам’яного Коня

День потрапляє у чудову структуру дракон повертає голову, яка дає повільний старт та переконливий прогрес. І крім того, обіцяє визнання згори. Це може трохи згладити відсутність позитивних зірок цього дня. Я б назвала його помірковано позитивним.

Порада дня: вдивіться вглиб проблеми, поки не зрозумієте суті того, що відбувається. Це відкриє шлях та забезпечить успіх.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button