Hardnews

Гнучкий Samsung Galaxy Z Flip не здивує можливостями камери

Samsung на найближчому заході презентує не тільки смартфони серії Galaxy S20, але і принципово новий для себе продукт – Galaxy Z Flip в форматі розкладачки зі складним дисплеєм.


Слоган до презентації говорить про зміну форми майбутнього, що справедливо по відношенню до форм-фактору цього гаджета. А ось камера, скоріш за все, не здивує шанувальників бренду.

@ Ishanagarwal24, який взяв активну участь в розкритті всіх подробиць щодо новинок Samsung 2020 року, опублікував нову порцію інформації, де повідомив, що основна камера одержить модуль з подвійною апертурою, який застосовувався у флагмани до Galaxy S10 включно, але залишить свою посаду вже в Galaxy S20. Очевидно, 12-Мп «ширік» теж прийде з торішньої серії, тобто Galaxy Z Flip отримає основну камеру від Galaxy S10e.

[adsforwp id=”10622″]

Samsung Galaxy Z Flip

За словами джерела, основний акцент в позиціонуванні компанія зробить на дизайні: чорний та фіолетовий відтінки для скляного корпусу з призматичним ефектом, скляне покриття на дисплеї.

У числі головних характеристик – Snapdragon 855+ і підтримка реверсивної бездротової зарядки. Всі доступні характеристики та зображення ви можете знайти тут. Сама презентація пройде 11 лютого в Сан-Франциско.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button